Aktualności

Nieletni za kierownicą opla. Uderzył w drzewo.

Dzisiaj rano w miejscowości Okuninka doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. 15-latek pod niewiedzę matki wziął kluczyki od opla i zabrał na przejażdżkę swojego 14-letniego kolegę. Jadąc po placu jednego z ośrodków wczasowych uderzyli w drzewo. 14-latek został zabrany do szpitala z zawrotami głowy. Sprawą zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.

Do zdarzenia doszło dziś rano, około godziny 7:00 w miejscowości Okuninka. Dyżurny włodawskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o pojeździe, który uderzył w drzewo na placu przed jednym z ośrodków wczasowych.

Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że 15-letni obywatel Ukrainy po placu ośrodka wczasowego jechał oplem. Na przejażdżkę zabrał swojego 14-letniego krajana. Z nieustalonych  przyczyn uderzył w drzewo. Klucze od samochodu wziął pod niewiedzę swojej matki. Jego kolega został zabrany do szpitala z uwagi na zawroty głowy.

Po wykonaniu czynności 15-latek został zwolniony i oddany pod opiekę matki. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z włodawskiej komendy. Sprawą zajmie się również sąd rodzinny i nieletnich.

aspirant sztabowy Kinga Zamojska-Prystupa

Powrót na górę strony