Aktualności

Po ucieczce schował się w dziecięcym łóżeczku

Do 5-ciu lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, który kierując w stanie nietrzeźwości z dożywotnim zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych nie zatrzymał się do kontroli. Nie są to jedyne przewinienia jakich dopuścił się 31- letni mieszkaniec gminy Wola Uhruska.

W nocy z czwartku na piątek w Okunince policjanci zatrzymali do kontroli pojazd który poruszał się nieprawidłową stroną jezdni. Kierowca zatrzymał się, a następnie z dużą prędkością odjechał z miejsca kontroli. Funkcjonariusze ruszyli w pościg. Uciekiniera zastali w domu, ukrytego w ... łóżeczku dziecięcym.

Mężczyzna był wyraźnie niezadowolony z wizyty mundurowych. Demolując mieszkanie zaczął atakować policjantów drewnianymi elementami łóżeczka w którym chwilę wcześniej się ukrywał. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. O jego dalszym losie zdecyduje Sąd.

Awanturnik odpowie przed wymiarem sprawiedliwości za kierowanie w stanie nietrzeźwości, złamanie sądowego zakazu, niezatrzymanie się do kontroli, naruszenie nietykalności cielesnej policjantów oraz groźby karalne.

Aspirant Daniela Giza- Pyrzyna

Powrót na górę strony