Aktualności

Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionej 82 latki

Od sobotniego wieczora trwały poszukiwania 82 - letniej kobiety, która zaginęła w rejonie pól w Wincencinie i oddaliła się w nieznanym kierunku. Do działań poszukiwawczych oprócz policjantów włączyli się funkcjonariusze Straży Granicznej, Ochotnicza Straż Pożarna, pies tropiący z przewodnikiem z KMP w Chełmie oraz Poleskie Psy Ratownicze z przewodnikami. W niedzielę rano kobieta została odnaleziona na polach. Wyziębiona trafiła pod opiekę Zespołu Ratownictwa Medycznego.

82- latka przyjechała z rodziną do Wincencina i pod nieobecność członków rodzinny oddaliła się w nieznanym kierunku. Poszukiwania w rejonie, gdzie była ostatnio widziana nie przyniosły rezultatu.

O zaginięciu powiadomiono policjantów, którzy od wczoraj przeczesywali okolicę poszukując zaginionej. Do działań oprócz włodawskich policjantów włączyli się funkcjonariusze Straży Granicznej, Ochotnicza Straż Pożarna, pies tropiący z przewodnikiem z KMP w Chełmie oraz Poleskie Psy Ratownicze z przewodnikami..

Dziś około godziny 10 kobieta została wypatrzona przez policjantów z Urszulina, a następnie odnaleziona i doprowadzona w bezpieczne miejsce przez strażaków ochotników z OSP i oddana pod opiekę załogi karetki pogotowia.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w poszukiwania i udzieloną pomoc.

podinspektor Bożena Szymańska

 

Powrót na górę strony