Aktualności

Tymczasowy areszt za znęcanie się nad 86-letnią matką

Data publikacji 19.05.2023

Zatrzymaliśmy 66-letniego mieszkańca gminy Urszulin, który znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją 86-letnią matką. Na wiosek Policji i Prokuratury, Sąd zastosował wczoraj wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Na początku tygodnia zostaliśmy powiadomieni przez 86-letnią mieszkankę gminy Urszulin, że jej syn znęca się nad nią zarówno fizycznie jak i psychicznie. Zebrane dowody wskazywały, że 66-latek od kilku lat stosuje zarówno przemoc fizyczną jak i psychiczną wobec swojej matki. Podczas aktów agresji wszczynał awantury domowe, szarpał ją za ubranie, dusił i bił kobietę a także potrafił wyganiać ją z domu. Czynów tych dokonywał znajdując się pod działaniem alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Wczoraj na wiosek Policji i Prokuratury, Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

aspirant sztabowy Kinga Zamojska-Prystupa
  • Policjanci prowadzą zatrzymanego mężczyznę.
Powrót na górę strony