Aktualności

100-lecie sportu w Policji - policjanci z Włodawy zajęli 1 miejsce w Turnieju Służb Mundurowych w Woli Uhruskiej

Data publikacji 11.05.2026

W tym roku przypada jubileusz 100-lecia sportu w Policji. By uczcić wieloletnią tradycję aktywności fizycznej w Policji drużyna włodawskiej komendy wzięła udział w turnieju Służb Mundurowych w Piłce Nożnej i po wyjątkowej rywalizacji policyjna drużyna zwyciężyła w turnieju w Woli Uhruskiej.

W piątek w Woli Uhruskiej odbył się Turniej Służb Mundurowych w Piłce Nożnej, w którym rywalizowało 9 drużyn reprezentujących różne służby mundurowe. W turnieju brała również udział drużyna włodawskiej komendy, której kibicował Komendant Powiatowy Policji we Włodawie nadkomisarz Mariusz Kawalerski. Na boisku było sporo sportowych emocji, walki do ostatniego gwizdka oraz świetnej atmosfery fair play. Drużyna policjantów z Komendy Powiatowej Policji we Włodawie zajęła 1 miejsce, jeden z policjantów był najlepszym bramkarzem, a kolejny - najstarszym zawodnikiem na boisku. Wydarzenie to wpisuje się w obchody 100-lecia sportu w Policji i stanowiło też promocję aktywności fizycznej w służbach mundurowych oraz wartości istotnych dla służby, takich jak współpraca, odpowiedzialność, zdrowa rywalizacja, wytrwałość oraz dbałość o kondycję fizyczną i psychiczną funkcjonariuszy.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju i dziękujemy organizatorom i kibicom za wyjątkową atmosferę wydarzenia.

 

 

podinspektor Bożena Szymańska

 

 

 

 

  • turniej służb mundurowych w Woli Uhruskiej (2)
  • turniej służb mundurowych w Woli Uhruskiej (3)
  • turniej służb mundurowych w Woli Uhruskiej (4)
Powrót na górę strony